Dopravní obslužnost
Rekreační středisko je Vám k službám

 Autem

  • od Prahy

a) přes Pelhřimov
dálnice D1 (exit 90) – silnice I. třídy č. 34 směr Pelhřimov – Horní Cerekev – Nová Ves – Řídelov – za Řídelovem odbočte vpravo (směr Řásná), v Řásné odbočte vlevo (směr Vanov, Telč), na kopci u kamenolomu před vesničkou Vanov odbočte vlevo a kolem rybníka Smrk dojedete přímo k nám

b) přes Jihlavu
dálnice D1 (exit 112) – silnice č. E59 směr Jihlava – z Jihlavy pokračovat směr Třešť, Telč – v Telči odbočte hned na první křižovatce vpravo (směr Řásná) – opustíte Telč a na první křižovatce se dejte vlevo (směr Řásná, Vanov) – pokračujte stále po hlavní silnici až za vesničku Vanov a na kopci u kamenolomu odbočte vpravo a kolem rybníka Smrk dojedete až k nám.
 
  • od Brna
 a) přes Jihlavu
dálnice D1 (exit 112) – silnice č. E59 směr Jihlava – z Jihlavy pokračovat směr Třešť, Telč – v Telči odbočte hned na první křižovatce vpravo (směr Řásná) – opustíte Telč a na první křižovatce se dejte vlevo (směr Řásná, Vanov) – pokračujte stále po hlavní silnici až za vesničku Vanov a na kopci u kamenolomu odbočte vpravo a kolem rybníka Smrk dojedete až k nám.
 

b) přes Třebíč
dálnice D1 (exit 182 – Kývalka) – silnice I. třídy č. 23 směr Třebíč – Rosice – Náměšť nad Oslavou – Třebíč – Telč – za železničním přejezdem pokračujte po hlavní a na první křižovatce odbočte vpravo (ul. Štěpnická) – na zrcadlech na křižovatce u hotelu Pangea odbočte vpravo – na další křižovatce zahněte vlevo (směr Řásná) – opustíte Telč a na první křižovatce se dejte vlevo (směr Řásná, Vanov) – pokračujte stále po hlavní silnici až za vesničku Vanov a na kopci u kamenolomu odbočte vpravo a kolem rybníka Smrk dojedete až k nám

  • od Českých Budějovic

silnice I. třídy č. 34 směr Třeboň a Jindřichův Hradec (nebo přes Rudolfov) – v Lišově stále po hlavní – Třeboň. V Jindřichově Hradci sjedete na silnici II. třídy č. 164 – ve vesnici Kunžak odbočíte vlevo (směr Strmilov, Telč). Ze Strmilova vpravo po silnici I. třídy č. 23 – v Mrákotně odbočte vlevo (směr Řásná) – v Řásné odbočte vpravo (směr Telč) – před vesnicí Vanov u kamenolomu odbočte vlevo a po příjezdové cestě kolem rybníka Smrk dojedete až k nám.

Autobusem

  • z Prahy

Z pražského autobusového nádraží Florenc odjíždí přímý autobus do Jihlavy, kde na Vás čeká přípoj do Telče, několikrát za den jede přímý autobus až do Telče. Dále je možné využít spojů Student Agency do Brna - některé zajíždějí do Jihlavy. Z Telče se můžete přepravit do Vanova autobusem (cca 10 min) a od zastávky pokračovat směr Řásná. Za vsí na kopci u kamenolomu se dejte vpravo a kolem rybníka Smrk až k nám. Z Telče se také můžete vydat do rekreačního střediska pěškobusem – buď po silnici (projít Telčí a vydat se směr Řásná) nebo vyrazit po červené turistické značce do Vanova a pokračovat jako od autobusu.

  • z Brna

Z autobusového nádraží Zvonařka vyjíždí několikrát denně přímá autobusová linka do Telče nebo do Jihlavy ( kde na ni čeká přípoj do Telče). Z Telče se můžete přepravit do Vanova autobusem (cca 10 min) a od zastávky pokračovat směr Řásná. Za vsí na kopci u kamenolomu se dejte vpravo a kolem rybníka Smrk až k nám. Z Telče se také můžete vydat do rekreačního střediska pěškobusem – buď po silnici (projít Telčí a vydat se směr Řásná) nebo vyrazit po červené turistické značce do Vanova a pokračovat jako od autobusu.

  • z Českých Budějovic

Můžete využít přímé linky do Telče nebo přestoupit v Třeboni, Dačicích, Pelhřimově nebo Lišově. Z Telče se můžete přepravit do Vanova autobusem (cca 10 min) a od zastávky pokračovat směr Řásná. Za vsí na kopci u kamenolomu se dejte vpravo a kolem rybníka Smrk až k nám. Z Telče se také můžete vydat do rekreačního střediska pěškobusem – buď po silnici (projít Telčí a vydat se směr Řásná) nebo vyrazit
po červené turistické značce do Vanova a pokračovat jako od autobusu.


Vlakem

  • vlakové spojení je možné z několika směrů. Vždy vás ale čeká několik přestupů – Kolín, Havlíčkův Brod, Jihlava, Kostelec u Jihlavy a další.


V případě, že zvolíte dopravu autobusem nebo vlakem, rádi Vám odvezeme zavazadla do střediska. Tato nabídka je platná pouze po předcházející písemné či telefonické domluvě. Pokud budete mít zájem o uspořádání výletů do vzdálenějších míst od našeho střediska, pomůžeme Vám se zajištěním dopravy u některého z místních dopravců.

 

V této chvíli máme z nařízení Vlády ČR omezený provoz a využíváme čas k zvelebování areálů.
Přijímáme ale rezervace na jaro, léto i podzim 2021. 
Nebojte se zamluvit své místo, na všem se domluvíme.

Děkujeme za přízeň i v této době a těšíme se na Vás!

Jak to vidíte s pořádáním vašich akcí v roce 2021?
36,9 %
32,7 %
30,4 %

Červen (75,0 %)
Červenec (93,0 %)
Srpen (70,0 %)
Září (85,0 %)