Historie střediska Úsvit
Rekreační středisko je Vám k službám

Rekreační středisko „Úsvit“ agentura HAUL přijala pod svá ochranná křídla v roce 2002. Od prvopočátku je naší snahou středisko vylepšovat a stále více ho přetvářet do podoby, která by přilákala do jeho prostor co možná nejvíce lidí, kteří se rádi věnují práci s dětmi a pochopitelně i těch, pro které je čas strávený v  překrásné přírodě Českomoravské vrchoviny stejně okouzlující jako vyhřívání se na sluníčku v  některé ze známých zahraničních destinací.

Za tuto dobu se podařilo provést kompletní rekonstrukci veškerých ubytovacích prostor, jídelny, sociálních zařízení, klubovny, lesní chaty, kulturní haly, sportovní haly, kiosku, vylepšit sportovní plochy, vybudovat dva beach-volejbalové kurty, vlastní pláž, doplnit sportovní sklad, stejně tak jako technické zázemí objektu a rovněž zútulnit celkově prostředí  areálu. Více než slova by měl hovořit vzhled areálu.

Přijeďte nás přesvědčit, že se ubíráme správným směrem.

Rezervace Vašich akcí pro jarní a letní sezónu 2019 jsou již v plném proudu. Chcete v jednom z našich rekreačních středisek prožít letní tábor, adaptační kurz, školu v přírodě, školní výlet nebo třeba rodinnou dovolenou? Pak neváhejte a zarezervujte si své místo včas, některé termíny se již velmi rychle plní.

Těšíme se na Vás!

Červen (75,0 %)
Červenec (93,0 %)
Srpen (70,0 %)
Září (85,0 %)