Obecné informace
Rekreační středisko je Vám k službám

Agentura HAUL - jsme společnost s více než 29letou tradicí, specializujeme se na pořádání škol v přírodě, dětských táborů, provoz rekreačních středisek a zajišťování akcí pro děti a mládež všeho druhu - adaptační pobyty, párty akce a spousty dalších.

Sídlo firmy se nachází v Ústí nad Labem, nicméně areály máme po celé republice: 

Zakladatelem a majitelem společnosti je Ing. Marek Hanuš. Ve své činnosti klademe důraz na poskytování kvalitních služeb svým klientům - dětem, rodičům, sportovním sdružením, firmám, školám, zkrátka všem, kteří se na něj s důvěrou obrátí.

Pokud je Vám naše, takto v krátkosti popsaná filozofie blízká, máte možnost se k nám přidat. Každý rok doplňujeme tým o nové členy, jak na pozice k dětem (vedoucí, vychovatelé, lektoři, zdravotníci), tak na pracovní místa, která jsou důležitá pro chod středisek (správce, provozní, kuchař, pomocné síly v kuchyni, úklid apod.). 

V dalších bodech menu se dozvíte více o tom, jak to u nás chodí i bližší informace k jednotlivým pozicím. Pokud Vás některá z nich zaujme, neváhejte se nám ozvat, nejlépe nám pošlete svůj životopis a vybranou pozici na mailovou adresu haul@haul.cz.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit! Těšíme se na spolupráci :o)

Tým ag. HAUL

V této chvíli máme z nařízení Vlády ČR omezený provoz a využíváme čas k zvelebování areálů.
Přijímáme ale rezervace na jaro, léto i podzim 2021. 
Nebojte se zamluvit své místo, na všem se domluvíme.

Děkujeme za přízeň i v této době a těšíme se na Vás!

Jak to vidíte s pořádáním vašich akcí v roce 2021?
42,1 %
28,5 %
29,4 %

Červen (75,0 %)
Červenec (93,0 %)
Srpen (70,0 %)
Září (85,0 %)