Stravování
Rekreační středisko je Vám k službám

Stravování je zajištěno v jídelně v dolní části areálu, v mimosezónním období vytápěné. Zkušený personál kuchyně pro Vás připraví především tradiční českou kuchyni. Pro dětské akce nachystá náš tým kuchařů jídla dle norem platných pro školní jídelny. Vždy je kladen důraz na vyváženost stravy.

Dle svého výběru můžete zvolit následující způsoby stravování:

  • pouze snídaně (standardní nebo forma samoobslužného bufetu – po předchozí dohodě)
  • polopenze (snídaně, večeře)
  • plná penze (snídaně, oběd s polévkou, večeře)
  • plná penze – rozšířená (svačiny - většinou ovoce, zelenina, jogurt nebo sladké pečivo, druhá večeře)

Pitný režim je zajištěn bezplatně. Nádoby s chutným čajem nebo studenou šťávou jsou po celý den k dispozici
v jídelně. 

Jídelníček Vám předložíme k nahlédnutí v den nástupu. Případné nestandardní požadavky (konkrétní typ jídla, speciální diety) nebo zajištění surovin na večerní opékání, rožnění či grilování je možné po předchozím telefonickém či písemném objednání zajistit k Vaší plné spokojenosti.

Na celodenní výlet přichystáme balíček jako náhradu oběda. Vše je předmětem vzájemné dohody.

V průběhu dne je Vám k dispozici také kiosek s možností venkovního posezení (výhradně pro naše klienty), kde si můžete zakoupit kávu, čaj, limonádu, pivo, zmrzliny (ledové osvěžení), různé sladké či slané pochutiny a pohledy.

 

Rezervace Vašich akcí pro jarní a letní sezónu 2019 jsou již v plném proudu. Chcete v jednom z našich rekreačních středisek prožít letní tábor, adaptační kurz, školu v přírodě, školní výlet nebo třeba rodinnou dovolenou? Pak neváhejte a zarezervujte si své místo včas, některé termíny se již velmi rychle plní.

Těšíme se na Vás!

Červen (75,0 %)
Červenec (93,0 %)
Srpen (70,0 %)
Září (85,0 %)